Dofinansowanie wymiany oświetlenia - skorzystaj z pomocy Luxmat!

Wymiana oświetlenia w biurze lub hali to proces, z którym wiążą się bardzo duże korzyści. Nowoczesne rozwiązania gwarantują komfort pracy oraz znacznie wyższą wydajność pracowników. Nowsze, bardziej efektywne oświetlenie będzie miało również bardzo pozytywny skutek w rachunkach za energię elektryczną, które mogą w przypadku tradycyjnych form oświetlenia stanowić bardzo duży udział we wszystkich kosztach stałych. Jak podejść do wymiany oświetlenia z pomocą Luxmat? Na co zwrócić uwagę, planując proces modernizacji oświetlenia w swojej firmie?
Jak uzyskać dofinansowanie?

Identyfikacja potrzeb

Modernizacja oświetlenia, mająca na celu wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań musi być poprzedzona odpowiednią analizą potrzeb w firmie. Modernizacja dla samej idei nie ma w tym wypadku prawidłowego zastosowania - jeśli kierownictwo firmy nie zweryfikuje, na czym najbardziej im zależy, późniejsze rozwiązania mogą okazać się niesatysfakcjonujące bez względu na wkład inwestycyjny, jaki był poniesiony. By odpowiednio dobrać rodzaj oświetlenia, na samym początku musimy poznać, jakie procesy są wykonywane w firmie i jaki rodzaj światła będzie najbardziej odpowiedni pod względem wzrostu wydajności i komfortu pracowników. Należy rozróżnić podejście do oświetlenia w pomieszczeniach socjalnych i pomieszczeniach biurowych lub halach produkcyjnych - każde z nich ma inną funkcję, a co za tym idzie, inne rozwiązania powinny być wdrożone.

Wybór źródeł światła

Wraz z firmą Luxmat staniemy przed wyborem odpowiednich produktów oświetleniowych, które będą towarzyszyć nam i pracownikom podczas codziennej pracy. Oczywiście profesjonalne wsparcie firmy Luxmat zostanie na zapewnione, jednak finalna decyzja zawsze jest uzależniona od kierownictwa firmy. Dlatego też powinniśmy przejrzeć różne warianty, by mieć pewność, że nasz wybór nie był podyktowany emocjami czy przypadkiem. Co więcej, istnieje możliwość zastosowania w swojej firmie nowoczesnych technologii w obszarze oświetlenia jak automatyzacja włączania i wyłączania, co również może zostać zrealizowane przez Luxmat.

Możliwość skorzystania z dofinansowania wymiany oświetlenia dzięki pomocy Luxmat

Modernizacja oświetlenia w firmie wcale nie musi wiązać się z ogromnymi nakładami finansowymi. Ze względu na proekologiczne podejście Unii Europejskiej i rządu, mamy możliwość zawnioskowania o dofinansowanie wymiany oświetlenia. Jednak możemy być spokojni o kwestie formalne związane z uzyskaniem dofinansowania - Luxmat wraz z modernizacją zapewni nam stałe wsparcie we wnioskowaniu, skompletowaniu wszystkich dokumentów i uzyskaniu stosownego dofinansowania.
Kontakt
Adres
ul. Kórnicka 52, 63-000 Środa Wielkopolska
Napisz do nas!